Zasady korzystania ze strzelnicy klubowej w Chojnie:

 1. Rezerwacja stanowisk strzeleckich na strzelnicy klubowej w celu odbycia treningu jest OBOWIĄZKOWA.
 2. Przestrzeganie zasad zawartych w tym regulaminie oraz regulaminie korzystania z strzelnicy jest OBOWIĄZKOWA.
 3. Z Strzelnicy KS Strzelec mogą korzystać tylko i wyłącznie członkowie klubu KS Strzelec Szczecin oraz Stowarzyszenia Strzelecko – Kolekcjonerskiego VARMINT Szczecin.
 4. Najpóźniej 2 dni przed planowanym treningiem zarezerwuj stanowisko, możesz to zrobić po zalogowaniu się na swoje konto w portalu strzelca.
 5. Jeśli na strzelnicy spotkasz inne osoby które korzystają ze strzelnicy a nie są ujęte w kalendarzu rezerwacji lub nie należą do naszego klubu, zgłoś to koniecznie do zarządu klubu.
 6. Jeśli podczas korzystania ze strzelnicy pojawią się osoby chętne by do nas dołączyć proszę przekieruj ich do zarządu klubu.
 7. Przed rozpoczęciem treningu upewnij się kto jest na terenie strzelnicy oraz czy zarezerwowane stanowisko do treningu jest puste zaś sam trening może odbyć się w sposób bezpieczny.
 8. Po skończonym treningu pozostaw po sobie porządek . Wszystkie śmieci powinny zostać zabrane.
 9. Podczas korzystania z strzelnicy, odpowiadasz za zarezerwowane przez siebie stanowisko.
 10. Podczas korzystania z strzelnicy koniecznie uzupełnij książkę pobytu na strzelnicy, jest to wymóg ustawowy którego pominięcie grozi konsekwencjami. Książkę znajdziesz w pomieszczeniu gospodarczym na osi c4.
 11. . Podczas treningu masz obowiązek przestrzegania wszystkich punktów regulaminu korzystnia z strzelnicy który się znajduje przy osi c4